Oferta

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Od przygotowań po kościół i wesele do białego świtu - to pełny pakiet wraz z plenerem w dniu ślubu bądź w innym umówionym terminie. Możliwe jest również zamówienie obejmujące tylko wybraną przez Ciebie część pakietu. Wyretuszowane zdjęcia otrzymujesz w eleganckim albumie lub fotoksiążce wraz z płytą w etui, zawierającą wszystkie fotografie. Dodatkowo dla każdego klienta kolaż skomponowany z wybranych zdjęć w formacie A3!

FOTOGRAFIA REKLAMOWA
Potrzebujesz zdjęć swoich produktów lub lokalu? W profesjonalnie wyposażonym studiu wykonamy dla Ciebie zdjęcia reklamowe według wszelkich preferencji. Odzież, artykuły spożywcze, akcesoria sportowe i inne produkty nabiorą atrakcyjnych kształtów i trafią do Ciebie w formie dokładnie wyretuszowanych fotografii gotowych do umieszczenia w katalogu. Poza samym wykonaniem zdjęć możliwe jest również zaprojektowanie całego katalogu.

FOTOGRAFIA PORTRETOWA
Jesteś początkującą modelką lub modelem, czy też po prostu chcesz, aby ktoś w końcu zrobił Ci sesję, o jakiej zawsze marzyłeś/-aś? Wykonujemy sesje portretowe w studiu lub plenerze, a wyretuszowane fotografie, w zależności od preferencji klienta, trafiają do niego w formie albumu i zdjęć na płycie w eleganckim etui.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Komunia, chrzciny, urodziny, bankiet oraz wszelkie inne eventy. Wykonujemy reportaże z każdego wydarzenia według indywidualnych ustaleń z klientem.

FOTOGRAFIA SPORTU
Od najbardziej popularnych dyscyplin aż po sporty ekstremalne każdego typu. Latem i zimą, w każdych warunkach, wykonamy dla Ciebie profesjonalny reportaż sportowy, będący esencją tego co tak w sporcie kochamy – emocji.

GRAFIKA
Stef-Foto to nie tylko fotografia, ale także profesjonalna cyfrowa obróbka zdjęć, retusz starych fotografii i wszelkie inne „bajery” związane z pracą w programie graficznym. Poza tym wykonujemy projekty graficzne wizytówek, plakatów, logotypów, ulotek czy też katalogów.